Baza treningowa Lodowisko Torbyd

Jedyne, wyjątkowe lodowisko w Bydgoszczy. W okresie letnim jak i zimowym, a zwłaszcza ferii zimowych, cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych gmin. Nowoczesny obiekt pozwala na treningi w komfortowych warunkach. Obiekt posiada restaurację jak i salę konferencyjną bardzo komfortowe szatnie dla zawodników.

https://www.facebook.com/lodowiskotorbyd/


Przystań Bydgoszcz to wyjątkowe miejsce w samym sercu Miasta nad Brdą. Zatrzymasz się tu na romantyczny weekend oraz zorganizujesz profesjonalną konferencję. Ze względu na wyjątkową lokalizację, to idealne miejsce na wypad turystyczny, a także podróż służbową.

Idealnie położona

Przystań Bydgoszcz to jeden z niewielu obiektów na terenie Bydgoszczy, który może pochwalić się tak bliskim położeniem atrakcji turystycznych, jednocześnie nie pozbawiając gości prywatności i spokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdy, Starego Rynku, Opery Nova, i innych ważnych punktów w centrum gwarantuje swobodne skomunikowanie z najbardziej interesującymi miejscami i wydarzeniami w Bydgoszczy.

Wyjątkowa uroda

Wyjątkową renomę Przystań zyskała także ze względu na nieprzeciętną urodę. Przystań uzyskała tytuł Bryły Roku w 2012 roku, a także wiele innych nagród za architekturę i wkomponowanie pięknego obiektu w krajobraz rzeki i Miasta. Przystań położona jest na urokliwej Wyspie Młyńskiej, jednej z największych atrakcji Bydgoszczy, docenionej przez turystów, a także wielu specjalistów z dziedziny urbanistyki.

Biznes i integracja

Bez wątpienia sala szkoleniowa Przystani jest jedną z najpiękniej położonych w Polsce. Goście szkoleń i konferencji, a także wielu spotkań biznesowych, turystycznych i towarzyskich mogą podziwiać piękny widok na Brdę, Operę Nova i Wyspę Młyńską z jej pełną gamą atrakcji. Szum wody jednych uspokaja, a innych mobilizuje. Regaty smoczych łodzi to nasza propozycja na integrację i wyjątkowe spędzenie czasu w gronie przyjaciół i współpracowników.

Punkt programu: rzeka

Czy to organizując spotkanie biznesowe, czy też przygotowując się na swój prywatny citybreak zachęcamy do odkrywania Bydgoszczy od strony rzeki. W Przystani mogą Państwo skorzystać z kajaków turystycznych, jak i łódek napędzanych silnikiem. Dla grup idealnym rozwiązaniem jest wyjątkowa podróż nowoczesnym katamaranem ONDYNA XXI, z górnym pokładem na wolnym powietrzu. Dla turystów zwiedzających Polskę drogą wodną gwarantujemy stanowiska dla jachtów z łączem elektrycznym oraz ze spustem nieczystości.

Relaks w samym centrum

Jednym z największych atutów Przystani jest restauracja o wyjątkowej, marynarskiej aranżacji, a także ze smacznym i różnorodnym menu. Naszych Gości zachwyca możliwość spędzenia czasu w restauracji nad samą rzeką, w koszu plażowym i z kieliszkiem wybornego wina. A jeśli dodamy do tego wyjątkowy masaż relaksacyjny…
http://przystanbydgoszcz.pl/