Akademia Hokejowa Wróbla założona przez Bartłomieja Wróbla, byłego zawodnika i kapitana GKS Stoczniowiec Gdańsk, Reprezentanta Polski w Hokeju na Lodzie, Selekcjonera Kadry Polski w Hokeju na Rolkach w latach 2013-2017.

Historia Naszych obozów zaczęła się w 2010 roku i do dziś z powodzeniem szkolimy kolejne pokolenia przyszłych hokeistów.

Kadra trenerska, która ze swoim doświadczeniem i pasją, szkoli dzieci i dorosłych amatorów tego pięknego sportu.

Z roku na rok poszerza swój skład o nowych młodych jak i doświadczonych trenerów z Polski oraz Czech.

Nasza Akademia organizuje campy w Polsce (Cieszyn, Malbork, Jastrzębie Zdrój, Bydgoszcz), ale nie tylko Czeska  Karvina nie jest nam obca.

Jesteśmy jedyną w Polsce Akademią organizującą wspólne obozy dla dzieci i dorosłych równocześnie, co daje mnóstwo możliwości przebywania i dzielenia pasji hokejowej rodziców wraz z dziećmi.

Trenerzy są doskonale przygotowani merytorycznie, tworzą wspaniałą atmosferę, świetnie radzą sobie w kontaktach z dziećmi i dorosłymi.

W ciągu letnich obozów, odwiedza nas blisko 120 zawodników i zawodniczek z całego kraju oraz z zagranicy. Prowadzimy również projekty o zasięgu europejskim, uczestnicząc w największym turnieju w Europie TRUE RIGA CUP odbywającego się w stolicy Łotwy w Rydze.